Omarkabenim.com, kurucuları hukukçulardan oluşan marka danışmanlık hizmetleri veren bir şirket olan OMY Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketine aittir. Omarkabenim.com kurulurken markaya dair tüm hizmetleri size kolayca sunabilmek amaçlanmıştır.

Omarkabenim.com kurucuları, yıllardır fikri ve sınai haklar hukuku alanında çalışmalar yapan ve bu alanda uyuşmazlıkların çözümünde görev almış hukukçulardır. Kurucularımız, bu alanda çalıştıkları süre boyunca sınai hakların tescili ve markaların korunması konusunda pek çok yanlış ve eksik uygulamanın yapıldığını ve marka sahiplerinin marka kullanımındaki haklar ve riskler konusunda bilgi sahibi olmadığını gözlemlemişlerdir. Bu nedenle omarkabenim.com, hukukçu kurucularımızın deneyimlerini sizlerle buluşturmak üzere kurulmuştur.

Omarkabenim.com;

Size ve emeklerinize saygı gösterir. Hak kaybı yaşamamanız için sizin çıkarlarınızı gözetir. Sınai mülkiyet haklarının size sağlayabileceği ek faydalar ve bu hakların kullanımındaki riskler konusunda bilgili olmanızı sağlar.

Sizin için zamanın kıymetli olduğunu bilir ve işlemlerinizi size zaman ve hak kaybı yaşatmadan hızlıca tamamlar.

İletişimin adımları doğru atabilmek için gerekli olduğunu bilir ve sizi tüm süreçlerden zamanında haberdar eder.

Ulaşılabilirliğin güven açısından önemli olduğunun farkındadır. Dilediğiniz zaman sizin sorularınıza cevap vererek süreçleri şeffaf şekilde yürütür.

Sizi Arayalım

    ARA